Bircom CEO'su Can İlkhan: "Markalar yarını da düşünmek zorunda"

Bircom CEO'su Can İlkhan ile geride bıraktığımız yıla dair en iyi projelerini ve yeni dönemde tüketicilerin markalardan beklentisini konuştuk.

Günümüz dünyasında tüketiciler; markalardan yalnızca satın aldıkları ürün ve hizmetleri değil, büyük ve cesur somut girişimleri hayata geçirmesini bekliyor.

Dünya sorunlarıyla ilgili, duyarsız kalmayarak toplumsal faydaya odaklanan ve şeffaf bir şekilde paylaşan şirketlerin marka değerini artırdığı gerçeğinden söz edebiliriz. Bu bağlamda, Bircom CEO'su Can İlkan ile Bircom'un geride bıraktığımız yıla dair en iyi projelerini ve yeni dönemde tüketicilerin markalardan beklentisini konuştuk.

 "Telekomünikasyon sektörü dijitalleşmenin merkezinde yer alan yapısıyla son derece dinamik ve değişken bir yapıda"

Kurulduğumuz ilk günden beri şirketimizin kökenlerinde yer alan dinamik, öncü ve yenilikçi yapımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve amaçlarına ‘iyi teknoloji’ deneyimi ile kavuşmasını hedefliyoruz. 50 yıllık deneyimimiz ile ürün ve hizmeti birlikte sunarken; görevinde uzmanlaşmış, eğitimli ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin taleplerine maksimum iki günde teknik çözüm garantisi veriyor, servis sonrası hizmetin memnuniyet takibini de yönetiyoruz.

Satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da tüm iletişim kanallarını açık tutan ve kesintisiz bir çözüm üreten kurumumuz, ISO 10002 müşteri deneyimi standartları ile esnek, objektif ve tarafsız bir şekilde faaliyet gösteren, müşterilerinin kişisel verilerinin gizliliğine saygı duyan bir operasyon sürecinde sahip. Sürekli ifade ettiğimiz gibi, telekomünikasyon sektörü teknolojik gelişmeler paralelinde dijitalleşmenin merkezinde yer alan yapısıyla son derece dinamik ve değişken bir yapıda. Bizler de Bircom olarak hızlı değişime ayak uyduran genç, dinamik ve enerjik ekibimizle değişmeye, gelişmeye devam ediyoruz.

"Geleceğe yatırım yapmak şirket kültürümüzün bir parçası"

Sadece bugünü değil yarını da düşünmek vizyonumuzun bir parçası. Bunun için sürdürülebilirlik bizim için çok önemli. Bugünü şekillendirirken geleceğe de yatırım yapmayı şirket kültürümüzün bir parçası olarak görüyoruz. Bu paralelde uzun vadeli ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisi benimsediğimizi söyleyebilirim. Hem toplumsal fayda hem de büyüme odaklı projeksiyonumuzla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2022’de de sürdürülebilir başarı ve kalıcı değer anlayışımızı yenilikçi vizyonumuzla birleştirerek hareket ederken, ülkemizin tüm teknoloji ekosistemiyle bir bütün olarak yarınlara koşmasına destek vermeyi amaçlıyoruz.

Kariyer
Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen Bilginer'e göre en iyi "metaverse" kampanyaları

Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen, en iyi metaverse kampanyalarını seçti.

Bunlar İlginizi Çekebilir