Bellona 286. Yurtdışı Mağazasını Hollanda'ya Açtı

Bellona, yurtdışı mağazalaşma atağına hız kesmeden devam ediyor. Bellona, Hollanda’daki ilk mağazasını Utrecht şehrindeki Europalaan alışveriş bölgesinde açtı. Son açılan Bellona Mağazası ile Boydak Holding’in yurtdışı mağaza sayısı 286’ya ulaştı.

Yurtdışı açılımlarına hız kesmeden devam eden ev modasının öncüsü Bellona, Hollanda’da ilk mağazasını açtı. Hollanda’nın önemli şehirlerinden olan Utrecht’de açılan ilk Bellona Mağazası, 1500 m2’lik bir alanda faaliyet gösterecek. Bellona’nın Hollanda’da açılan mağazası ile Boydak Holding’in yurtdışı mağaza sayısı da 286’ya yükselmiş oldu. Dünyanın önde gelen mobilya perakendecilerinin bulunduğu Utrecht’deki Europalaan alışveriş bölgesinde açılan Bellona Mağazası ayrıca çevre ülkelerden de ziyaretçi akınına uğradı. Utrecht’in merkezi konumunun da etkisiyle Hollanda’nın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin yanı sıra mağaza ayrıca Belçika ve Almanya’dan da yoğun şekilde açılışa gelen ziyaretçileri ağırladı.

Utrecht Bellona Mağazası’nın açılış töreninde konuşan Boydak Dış Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ömer Yavaş, Boydak Holding’in bünyesindeki markalarla Türkiye dışındaki 286’ncı mağazasını faaliyete geçirdiklerini belirterek, “Bu yıl yurtdışı mağaza yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Hollanda, Fransa, İngiltere, Bosna-Hersek başta olmak üzere Bellona’nın Avrupa’daki yapılanması daha da hız kazanacak. Bellona, ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan bir marka olmuştur” diye konuştu.

Hollanda’nın Utrecht’deki en işlek alışveriş bölgesi olan Europalaan’da faaliyete geçen Bellona Mağazası’nın açılışına Deventer Ticaret Ateşesi Hasan Önoğul, basın ve STK temsilcileri de katıldı.

Haftanın önemli Web3 gelişmeleri [27 Haziran - 1 Temmuz]

Bu hafta yaşanan en önemli Web3 gelişmelerini sizler için derledik.

Bunlar İlginizi Çekebilir