Şimdilerde 90'ların sembolü haline gelmiş olan ve çoktandır PlayStation'un gölgesinde kalan Atari, uzun zamandır süren sessizliğini bozuyor.

Şirket, Atari markalı otellerden oluşan bir zincir açacağını duyurdu. Konaklamalı bir oyun oteli planı olan Atari “ikonik markayı benzersiz bir video oyunu temalı varış noktasıyla birleştiren eşsiz bir konaklama deneyimi” olarak tasarlıyor. Şirket, otellerinin müşterilere “sanal ve artırılmış gerçekliğin en yenisini” sunacağını ve hatta bazı espor turnuvalarına ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

Bu baharda Arizona, Phoenix'te ilk Atari Hotel'in inşaatına başlanacak. Atari Hotel açılacak diğer yerler arasında Austin, Teksas; Chicago, Illinois; Denver, Colorado; Las Vegas, Nevada; San Francisco, Kaliforniya; San Jose, Kaliforniya; ve Seattle, Washington yer alıyor.

Atari'nin otelleri ile ilgili bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Sizce Atari'nin oyundan çıkmamak için yaptığı hamleler yeterli olacak mı?

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir