Yumoş, şimdi de Nişantaşı Bostan Sokak’ta

Yumoş Deterjan’ın İstanbul’un farklı bölgelerinde görülen Yumoş ayıları, şimdi de Nişantaşı Bostan Sokak’a renk kattı.

Yumoş, 9 Eylül - 24 Eylül tarihleri arasında Nişantaşı Bostan Sokak’ı renklendirdi.

2021 yılında Nişantaşı’nda, 2022 yılında Galataport’ta ortaya çıkarak insanların yüzlerini güldüren Yumoş ayıları, bu defa Nişantaşı Bostan Sokak ışıklarında sevenleriyle buluşuyor. Nişantaşı Bostan Sokak’ı Yumoş Sokağı’na dönüştüren uygulama kapsamında Yumoş renkleri ile kaplanan sokak aydınlatma direklerinin üzerinde Yumoş ayıları yer alıyor.

Yumoş renkleriyle değiştirilen 12 sokak lambası ve direklere yerleştirilen  Yumoş ayıları ile “Renk Korumada Yumoş Deterjandan Daha İyisi Yok” mesajı veriliyor. Seçili direklerin üzerine yerleştirilen QR kod ile de ziyaretçilere ışıkların rengini değiştirme imkânı sunuluyor.

Unilever Çamaşır Bakım  Pazarlama Direktörü Alper Çapar uygulamayla ilgili şunları söyledi: "Renkler hem giysilerde hem de gündelik yaşamda oldukça önemli bir yere sahip.  Giysilerin rengini Yumoş deterjan ile korurken; her yıl merakla beklenen Yumoş’un ikonik ayılarıyla gerçekleştirdiğimiz yaratıcı açık hava enstalasyonlarına bir yenisini ekleyerek günlük yaşama renkli bir dokunuş yapmak istedik. Yumoş ürünlerini anlatmak için geçmiş yıllarda Nişantaşı ve Galataport'ta sokaklara çıkan Yumoş ayıları şimdi Yumoş Deterjan renkleriyle aydınlatılan Nişantaşı Bostan Sokak’ta olacak. Herkesi 9 Eylül-24 Eylül tarihleri arasında Nişantaşı Bostan Sokak’ta, bizim deyimimizle Yumoş Sokak'ta  deneyimleyebilecekleri bu renkli dünyaya davet ediyoruz."

Yumoş Marka Müdürü Orhun Çelik ise "Yumoş’un renkli dünyasını ikonik Yumoş ayıları ile sokaklara taşıyarak; insanların yaşamlarına dokunmak ve onları mutlu etmek adına bugüne kadar pek çok başarılı uygulama gerçekleştirdik. Yumoş ayılarını şimdi de yepyeni ve farklı bir uygulamayla insanlarla buluşturuyoruz. Bu uygulamamızla renk korumada Yumoş Deterjan’dan daha iyisi olmadığını da anlatmayı hedefliyoruz. Sizleri de 9 Eylül-24 Eylül tarihleri arasında Nişantaşı Bostan Sokak’a bekliyoruz" dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir