What’s Next #5 Covid-19 Salgını Çalışma Alışkanlıklarını Nasıl Etkileyecek?

Daha önce sizlere YouTube kanalımızda “What’s Next” adlı yeni bir canlı yayın serisine başladığımızı duyurmuştuk. Bu programda, sektörün içerisinde yer alan değerli profesyonellerle birlikte, Corona virüsü salgını sırasında ve sonrasında iş dünyasında yaşanan ya da yaşanacak olan değişimleri ve markaların atması gereken adımları tartışıyoruz.

Programımızın 5. Bölümünde konuğumuz Workinton CEO'su Cihan SEYİTHANOĞLU oldu. Kendisiyle Covid-19'un çalışma alışkanlıklarını nasıl değiştireceğini konuştuk. Bu süreçte evlerden çalışmanın yaygınlaşması ofis kültürünü değiştirecek mi? Workinton gibi paylaşımlı ofisler Covid-19'dan sonra daha fazla rağbet görecek mi? Cihan Seyithanoğlu ile bu sorulara ve çok daha fazlasına cevap aradık.

Sonraki programlarımızı kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=ea0xj4PL73o

Dor Technologies Pazarlama Müdürü Batuhan Apaydın ve Penti Pazarlama ve Dijital Dönüşüm Müdürü Yiğit Kalafatoğlu‘nun konuk olduğu ilk bölümde, salgın sırasında ve sonrasın markaların nasıl bir içerik stratejisi belirlemeleri gerektiğini konuşmuştuk.

Programımızın ikinci bölümünde, Yandex Pazarlama Müdürü Mehmet Yıldırım ile Yandex’in verilerinden yararlanarak kullanıcı alışkanlıklarının değişimini konuştuk.

Programımızın üçüncü bölümünde ise Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten‘i ağırladık ve değişen tüketici davranışlarını konuştuk.

Programımızın dördüncü bölümünde ise;  Ideasoft’un CDO’su Cenk Kanıkman ile Türkiye’de e-ticaret alışkanlıklarının nasıl değiştiğini ve Covid-19’un e-ticareti nasıl etkilediğini konuştuk.

Tüm bölümlerin yayınına YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir