What's Next #14 E-Ticarette Bizi Neler Bekliyor?

Covid-19’un sektörleri nasıl etkilediğini ve sonrasında nasıl etkileyeceğini, profesyonel konukları ağırlayarak konuştuğumuz canlı yayın serimiz What’s Next devam ediyor.

25 Haziran Perşembe günü saat 21.00'da gerçekleşecek olan canlı yayınımızın iki tane çok kıymetli konuğu var. Yarın akşamki programımızın konukları; Nielsen Türkiye Genel Müdürü / Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya Perakende Grup Başkan Yardımcısı Didem Şekerel Erdoğan ve Nielsen Türkiye Tüketici Araştırmaları Direktörü Nur Serenli olacak.

Yarın 21.00'da başlayacak olan yayını aşağıdaki YouTube linki üzerinden ve Pazarlamasyon'un tüm sosyal medya kanallarından canlı olarak izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=OFD2lizdb0E

Kaçırdığınız yayınlarımıza YouTube kanalımız üzerinden ulaşabilir, gelecek yayınlar için bizi takip edebilirsiniz. Canlı yayınlardan ve yeni videolarımızdan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir