Vodafone'dan taahhüt ve aşım ücreti olmayan yeni tarife: Simple

Vodafone, yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefi doğrultusunda, “yeni nesil mobil deneyimi” olarak tanımladığı Simple’ın tanıtımını Pazarlamasyon‘un da yer aldığı bir basın toplantısında gerçekleştirdi. Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy'un ev sahipliğinde ve Aras Bulut İynemli’nin katılımıyla düzenlenen toplantıda, Simple'ın sunduğu ayrıcalıklar duyuruldu.

Vodafone’un “Türkiye’de bir ilk” olarak tanımladığı bu deneyimde taahhüt alınmıyor ve aşım ücreti bulunmuyor. Vodafone Simple kapsamında sadece mobil internet içeriğiyle ayrışan 3 yeni tarife sunuluyor. Buna göre, 10 GB’lık Simple Small 45 TL’ye, 15 GB’lık Simple Medium 55 TL’ye ve 25 GB’lık Simple Large 75 TL’ye satın alınabiliyor. Tüm tarifelerde 1000 dakika, 10 SMS ve sınırsız WhatsApp içeriği bulunuyor. Vodafone Simple tarifelerine yönelik başvuru ve aktivasyon dahil tüm işlemler sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapabiliyor.

Taahhüt ve aşım ücreti yok

Vodafone Simple müşterileri, tarifelerini istediğinde değiştirebiliyor ya da tarife yenilemesini durdurup iptal edebiliyor. Böylece GB'a göre karar verip isterlerse vazgeçebiliyorlar. Vodafone Simple müşterilerinin tarife hakları bittiğinde aşım ücreti uygulanmadığını, tarife içeriği yetmezse, kayıtlı kredi kartıyla ek paket alabildiklerini de belirtelim. Ödemeler, müşteriler faturalarını düşünmesin diye otomatik gerçekleşiyor. Ödeme işlemlerinde kullanılan kart kolayca değiştirilebiliyor ve istendiğinde otomatik ödeme durdurulup iptal edilebiliyor.

Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy, “2025 yılına kadar Türkiye'nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olmak istiyoruz. Müşteri davranışları artık tamamen mobil internet üzerine kurulu. Pandemi sonrası da bu değişimin süreceğini ve dijital alışkanlıkların uzun vadeli olacağını öngörüyoruz. Bu öngörüden hareketle, Vodafone Simple adı altında yeni nesil mobil deneyimi geliştirdik. Taahhüt alınmayan, aşım ücreti bulunmayan, yüzde 100 dijital ve kolay olan bu deneyim, Türkiye’de bir ilk. Vodafone Simple ile müşterilerimize mobil internet ihtiyaçlarını uçtan uca deneyimleyebilecekleri, dolayısıyla seçmeme özgürlüğünü rahatlıkla yaşayabilecekleri bir deneyim sunuyoruz. Müşterilerimizin tam istediği gibi bir dijital üyelik deneyimi vaat ediyoruz. Vodafone Simple, ön ödemeli de değil, faturalı da değil; telekom dünyasında yepyeni bir açılım.”

Aras Bulut İynemli, “Dijitalleşmeyi ilgiyle takip ediyorum. Pandemiyle birlikte dijital teknolojileri daha çok kullanmaya başladık. Özellikle akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Ben de günlük hayatımda işimi kolaylaştıracağına, hızlandıracağına inandığım her teknolojiyi kullanıyorum. Vodafone Simple adı gibi sade. Sadelik benim de hayatımın her alanında sevdiğim ve tercih ettiğim, önem verdiğim bir şeydir. İşte, Vodafone Simple da seçenekler arasında kaybolmak istemeyenler için ideal bir çözüm. Üstelik, her yönüyle hayatı kolaylaştıran bir deneyim. Taahhüt yok, aşım ücreti yok, yüzde 100 dijital ve kolay. Vodafone Simple’ın sunduğu yeni nesil mobil deneyimini herkese öneririm.”

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir