Vestel VFit Akıllı Ürün Ailesi

Vestel akıllı ürün ailesinin üyeleri olan Akıllı Uyku Işığı, Akıllı Saat ve Akıllı Tartı; Vestel VFit+ mobil uygulaması ile uyumlu çalışarak sağlıklı yaşamı desteklemeye yardımcı oluyor.

Vestel VFit+ mobil uygulaması, akıllı saatinizin ve tartınızın ölçümlediği verileri dilediğiniz an görüntüleyerek biyolojik değişimlerinizi takip etmenizi sağlıyor.

Vestel Akıllı Uyku Işığı

Akıllı ürün ailesinin en yeni üyesi Vestel Akıllı Uyku Işığı, dinlendirici kırmızı ışığı ve huzur veren ses programı sayesinde sakinleşerek kolayca uykuya dalmanızı sağlarken, Vestel VFit+ mobil uygulamasıyla belirlediğiniz zamanda, kademeli olarak artan ışık ve müzik eşliğinde de doğal bir şekilde uyanmanızı kolaylaştırıyor.

Ayrıca 16 milyon renk seçeneğinden dilediğinizi seçerek ruh halinizi yansıtırken, bluetooth hoparlör özelliği sayesinde de cep telefonunuzdan seçtiğiniz müziği Vestel Akıllı Uyku Işığı’ndan dinlemenin keyfini yaşamanızı sağlıyor. Uzaktan kontrol özelliği sayesinde de el hareketleriyle veya dokunarak ışık ayarlarını değiştirip müzik kontrolünü yapabilmenize imkan sağlıyor.

Vestel Akıllı Saat

Vestel VFit akıllı ürün ailesinin bir diğer sevilen üyesi Vestel Akıllı Saat; spor modu, kalp atışı ölçümü, uyku takibi, adım ve mesafe ölçümü özelliklerine sahip. Aynı zamanda nefes egzersizi ve müzik kontrolü yapabilmenize de olanak sağlıyor. Vestel’in sağlık ve spor ekosistemi Vestel VFit+ ile entegre olan Vestel Akıllı Saat sayesinde hem Vestel VFit+ mobil uygulamasından hem de akıllı saatinizden günlük olarak sağlık ve spor göstergelerini takip etme imkanı bulabilir, hareketli ve zinde bir yaşamın kapılarını kolay ve pratik bir şekilde aralayabilirsiniz.

Metabolizmanızın sağlıklı bir şekilde çalışması ve fit görünümünüzün korunabilmesi için spor olmazsa olmaz. Vestel Akıllı Saat, spor modları sayesinde gün içerisinde yaptığınız egzersiz süresini ve harcadığınız kalori miktarını ölçümlüyor. Bu sayede sportif faaliyetlerinizi daha iyi yönetebilmeniz için ihtiyacınız olan verilere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Bunun yanında, aktivite hatırlatıcısı sayesinde, hareketsiz kaldığınız zamanları tespit ederek uyarı veriyor. Böylece sizi daha dinamik bir yaşama teşvik ediyor. Uyku takibi özelliği sayesinde de sağlık için büyük önem taşıyan uyku kalitesi ölçümlenebiliyor ve aynı zamanda müzik kontrolü ve nefes egzersizi özellikleri ile rahatlamanızı sağlıyor.

Vestel Akıllı Saat; çağrı, mesaj ve sosyal medya bildirimi, su geçirmeme özelliği, uzun pil ömrü ve fener fonksiyonuyla kullanıcıların hayatını çok kolaylaştırıyor. Kırmızı ve mavi olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Vestel Akıllı Saat’in siyah renk kordonu da kullanıcılara hediye olarak veriliyor.

Vestel Akıllı Tartı

Vestel VFit akıllı ürün ailesinin bir diğer üyesi Vestel Akıllı Tartı, sadece vücut ağırlığınızı ölçmekle kalmayıp vücut kompozisyonunuzla ilgili veri ve istatistik de sağlıyor. Vücut kitle indeksi, bazal metabolizma hızı, yağ-kas oranı, kemik yoğunluk ölçümü, su kitlesi oranı ve iç organ yağ analizi sağlayan akıllı tartı ile vücut kompozisyonunuzu takip edebilir, hareketli ve zinde bir yaşama adım atabilirsiniz.


Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir