Türkiye'nin En Teknolojik Markalarını Araştırmaya Başladık

Geçtiğimiz yıl Nielsen Türkiye ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Tech Brands Turkey ödül programı kapsamında, Türkiye'nin en teknolojik markalarını ödüllendirmiştik. Bu sene ikinci kez yine Nielsen Türkiye iş birliğiyle bu ödül programını gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz.

Tech Brands Turkey ödüllerinin sahiplerini bulmak için Nielsen Türkiye ile birlikte Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki tüketici-marka algısını ölçtüğümüz program kapsamında, Türkiye’nin en teknolojik markalarını araştırmaya başladık. Yaptığımız araştırma sonucunda toplam 26 sektör ve alt sektörde, 26 farklı marka ödüllendirilecek.

https://pazarlamasyon.com/turkiyenin-en-teknolojik-markalari-2-kez-belli-oluyor/

Tech Brands Turkey araştırması, Nielsen Türkiye’nin kontrolünde, Türkiye temsili 12 ilde A, B, C1, C2 SES grupları ile gerçekleştirilmektedir. Markalar, açık uçlu sorularla Türkiye genelindeki tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucunda ödüllendirilecek.

Tech Brands Turkey ödül töreni, 16 Şubat'ta Tech Day kapsamında online olarak gerçekleşecek. Tech Day; teknoloji, pazarlama, dijital ve inovasyon alanlarında marka ve ajansların yarattığı ekosistemi bir araya getiren, içerisinde MarTech Awards ve Tech Brands Turkey’i barındıran, Türkiye’nin ilk ve tek teknoloji tabanlı ödül seremonisidir.

Tech Brands Turkey ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayarak ödül programının internet sitesine ulaşabilirsiniz.

Tanıtım tarihi belli olan Galaxy S serisinden ilk video

Samsung Galaxy S serisinin son modeli S22'nin tanıtım tarihi belli oldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir