Türkiye'nin En Teknolojik Markaları 2. Kez Belli Oluyor

27 Şubat tarihinde, Nielsen Türkiye iş birliği ile ilk kez hayata geçirdiğimiz Tech Brands Turkey ödül programı kapsamında "Türkiye’nin en teknolojik markaları"nı duyurmuştuk. Şimdi de Tech Brands Turkey kapsamında Türkiye'nin en teknolojik markalarını ikinci kez duyurmaya hazırlanıyoruz.

Tech Brands Turkey ödüllerinin sahiplerini bulmak için Nielsen Türkiye ile birlikte Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki tüketici-marka algısını araştırdığımız program kapsamında, Türkiye’nin en teknolojik markalarını arıyoruz.

Tech Brands Turkey araştırması, Nielsen Türkiye’nin kontrolünde, Türkiye temsili 12 ilde A, B, C1, C2 SES grupları ile gerçekleştirilmektedir. Açık uçlu sorularla Türkiye genelindeki tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucunda 26 farklı sektörde 26 marka ödüllendirilecek.

Tech Day Ödül Töreni

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Tech Brands Turkey ve MarTech Awards ödül programlarını "Tech Day" adı altında, tek bir günde gerçekleştireceğiz. 18 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Tech Day ödül töreni, geçtiğimiz yılın aksine, bu yıl pandemi koşulları nedeniyle online olarak hayata geçecek ve Türkiye'nin en teknolojik markaları bu ödül töreninde açıklanacak.

Tech Brands Turkey hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayarak ödül programının internet sitesine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir