Türkiye'nin En Başarılı Pazarlama Ekiplerinin Ödüllendirileceği The Hammers Awards Başvuruları Başladı

“Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi” The Hammers Awards başvuruları başladı. Başvurular 10 Mart'a kadar devam edecek.

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan ödül programı The Hammers Awards, 21 Nisan’da Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan Marketing Meetup’ın içerisinde konumlanacak.

The Hammers Awards'ın belli olan jüri kadrosunu buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards Nedir?

The Hammers, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendiren bir ödül seremonisidir.

Türkiye’de ilk kez pazarlama ekiplerinin başarısının ölçüleceği ödül töreni The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya startup’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards’ın Special Hammers kategorisi kapsamında Türkiye’nin en başarılı 20 CMO’su da ödüllendirilecek. Ödül alacak CMO’lar, Türkiye’nin en büyük pazarlama kulübü Pazarlamasyon Prime üyelerinin oylarıyla seçilecek. Henüz Prime üyesi değilseniz, Prime’a buradan üye olabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir