Toplum Gönüllüleri Vakfı'na yeni genel müdür

Toplum Gönüllüleri Vakfı'nın yeni genel müdürü belli oldu.

Toplum Gönüllüleri Vakfı'nın yeni genel müdürü Ayşe Kırımlı oldu.

TOG Yönetim Kurulu Başkanı Didem Duru, TOG’un 20’inci yılı olan 2022’de genel müdürlük bayrağını Ayşe Kırımlı’nın devraldığını açıkladı. Duru konuyla ilgili olarak, “TOG, tam 20 yıldır gençlerin öncülüğünde toplumsal sorunlara çözüm olacak projeler geliştiriyor. Bu projelerin hayata geçmesiyle hem Türkiye’de sivil toplumun güçlenmesine, hem de gençlerin kişisel gelişimine çok değerli katkılar sağladık. Ayşe Kırımlı’nın genel müdürlüğünde hem gençlere hem de ülkeye faydamızı daha da artıracağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Genel Müdürü olarak yeni görevine başlayan Ayşe Kırımlı da gençlerin kişisel gelişimlerini ve sosyal fayda yaratan projeleri ile hayallerini destekleyen bir vakıfta yer almaktan heyecan duyduğunu vurgulayarak, “Özel sektördeki çalışmalarımın yanısıra 2011’den bu yana üniversiteli gençlere gönüllü kariyer koçluğu yapıyorum. Bir gençlik vakfının genel müdürü olarak deneyimlerimi daha çok gençle paylaşabilecek olmak, daha çok hayat yolculuğuna eşlik edebilecek olmak beni çok mutlu ediyor. Nitekim benim de onlardan öğrenecek çok şeyim var. Her yıl birçok yaşama dokunan projeler yapan, toplumsal sorunlara karşı harekete geçen toplum gönüllüsü gençlerin enerjisiyle daha iyi bir dünyanın mümkün olduğuna inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir