The Hammers Başvuruları İçin Son Tarih 3 Eylül

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi olan ve bu yıl ilk kez gerçekleştireceğimiz The Hammers Awards, 22 Eylül’de online olarak gerçekleşecek olan Marketing Meetup kapsamında hayata geçecek. Bu arada The Hammers Awards'a başvuru için son tarihin 3 Eylül olduğunu hatırlatalım.

The Hammers Awards ödül programımız Sector Hammers, Channel Hammers ve Special Hammers olmak üzere 3 ana kategori ve 46 alt kategoriden oluşuyor. Alt kategorilerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Şirketler hem sektörel bazlı, hem kanal bazlı hem de özel kategori bazlı olarak The Hammers Awards'a başvurularını gerçekleştirebilirler.

https://pazarlamasyon.com/the-hammers-awardsin-juri-kadrosu-tamamlandi/

Bunun yanı sıra The Hammers Awards kapsamında Türkiye’nin en büyük pazarlama kulübü olan Pazarlamasyon Prime'ın üyelerinin oylarıyla Türkiye’nin en başarılı 20 CMO’su da seçilecek. The Hammers Awards kapsamında ödül alacak olan en başarılı 20 CMO, Pazarlamasyon Prime üyelerimizin kişisel olarak en başarılı bulduğu 3 CMO’ya verecekleri oylar ile belirlenecek.

The Hammers Awards Nedir?

The Hammers, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendiren bir ödül seremonisidir.

Türkiye’de ilk kez pazarlama ekiplerinin başarısının ölçüleceği ödül töreni The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya startup’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir