The Hammers Awards'ta "Covid-19 Sürecini En İyi Yöneten Pazarlama Takımı" da Ödüllendirilecek

Dünyayı etkisi alan Covid-19 nedeniyle tarihlerini değiştirdiğimiz Marketing Meetup‘ın içerisinde konumlanacak olan The Hammers Awards başvurularının kaldığı yerden aynen devam ettiğini sizlerle daha önce paylaşmıştık.

The Hammers Awards’a eklenen yeni bir kategoriden bahsetmek istiyoruz. Ödül programımızda halihazırda var olan 45 kategoriye, markaların Covid-19 sürecindeki pazarlama faaliyetlerini göz önünde bulundurarak yeni bir kategori daha ekledik. Bu kategori kapsamında; “Covid-19 sürecini en iyi yöneten pazarlama takımı” ödüllendirilecek. Covid-19 sürecinde bir pazarlama veya pazarlama iletişimi faaliyetinde bulunmuş tüm markalar bu kategoride başvuruda bulunabilirler. Ekipler değerlendirilirken; Covid-19'un ülkemizde görülmeye başlanmasından itibaren başvuru tarihinin bitimine kadarki süreç baz alınacaktır.

The Hammers Awards başvuruları 3 Eylül’e kadar devam ediyor. The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya startup’lar katılabilir.

The Hammers ile ilgili daha fazla bilgi almak veya ödül programına başvurmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir