The Hammers Awards'un Jüri Başkanı Çiçekten Yeşilkaya Oldu

Türkiye'nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi olan ve bu yıl online olarak gerçekleştireceğimiz The Hammers Awards'un jüri başkanını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

22 Eylül 2020'de gerçekleşecek 3 ana kategori etrafında şekillenen 46 alt kategoriden oluşan The Hammers Awards'ın jüri başkanlığını pazarlama alanında yıllar süren deneyime sahip, Girişimci ve Pazarlama Danışmanı Çiçekten Yeşilkaya üstlendi.

1983’de Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Çiçekten Yeşilkaya, kariyerine aynı sene Unilever’de Ticari Pazarlama Uzmanı olarak başladı. Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında çalıştıktan sonra The Coca-Cola Company’de 10 yıl boyunca üst düzey pazarlama yöneticiliği yaptı. 1998-2007 seneleri arasında Coca-Cola İçecek’te Yeni İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörlüğü yaptı.

2008 – 2011 yılları arasında Mey İçki’de Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 2014’de İstanbul lezzetlerini, zanaatkarların elinden çıkan hediyelik tasarım koleksiyonlarını, online ve offline mağazacılık ile birleştirerek paylaşan, kendi markası Sahi’yi yarattı.

Halihazırda gıdada sürdürülebilirlik projeleri ve yeni gıda konularında pazarlama ve iş geliştirme danışmanlığı yapıyor ve 50+ yaş grubuna dönük çözümler üreten yeni bir start-up ekibinde yer alıyor.

The Hammers, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendirecek. The Hammers ile ilgili daha fazla bilgi almak veya ödül programına başvurmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

The Hammers Awards’ta netleşen jüri üyelerini ise buradan öğrenebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir