The Hammers Awards kategorilerini incelediniz mi?

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards'ün kategori listesi güncellendi.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards 2022'nin etkinlik takvimini sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards heyecanı devam ederken erken başvuru dönemi de 4 Temmuz itibarıyla başladı.

Bu yıl üçüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards 2022 ödül töreni, 18 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Erken başvuru dönemi ise 31 Ağustos itibarıyla sona erecek. The Hammers Awards gelişmeleri devam ederken bu yıl güncellenen kategori listesini inceleyelim;

Kategoriler
The Hammers 2022 ödül töreni 3 ana kategori etrafında şekillenen 44 alt kategoriden oluşuyor. Şirketler hem kanal bazlı, hem sektörel bazlı hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilirler. 

 

 

The Hammers, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendirecek. 

 

Kimler Katılabilir?
Bu yıl üçüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak The Hammers Awards’a; pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya start-up’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. 

The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Haftanın Web3 gelişmeleri artık YouTube'da!

Haftanın en önemli Web3 gelişmelerini meraklılarıyla buluşturan "Haftanın önemli Web3 gelişmeleri" artık YouTube'da!

Bunlar İlginizi Çekebilir