The Hammers Awards Başvuruları İçin Son 10 Gün

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi olan ve bu yıl ilk kez gerçekleştireceğimiz The Hammers Awards22 Eylül’de online olarak gerçekleşecek olan Marketing Meetup kapsamında hayata geçecek. Ödül törenine bir aydan az bir süre kalırken başvurular için de kalan sürenin giderek azaldığını hatırlatalım. The Hammers Awards'a son başvuru tarihi 3 Eylül, yani başvuruların sona ermesine sadece 10 gün kaldı.

The Hammers Awards ödül programımız Sector HammersChannel Hammers ve Special Hammers olmak üzere 3 ana kategori ve 46 alt kategoriden oluşuyor. Alt kategorilerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Şirketler hem sektörel bazlı, hem kanal bazlı hem de özel kategori bazlı olarak The Hammers Awards’a başvurularını gerçekleştirebilirler.

https://pazarlamasyon.com/the-hammers-awardsin-juri-kadrosu-tamamlandi/

Türkiye’de ilk kez pazarlama ekiplerinin başarısının ölçüleceği ödül töreni The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya startup’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra The Hammers Awards kapsamında Türkiye’nin en büyük pazarlama kulübü olan Pazarlamasyon Prime’ın üyelerinin oylarıyla Türkiye’nin en başarılı 20 CMO’su da seçilecek. The Hammers Awards kapsamında ödül alacak olan en başarılı 20 CMO, Pazarlamasyon Prime üyelerimizin kişisel olarak en başarılı bulduğu 3 CMO’ya verecekleri oylar ile belirlenecek.

Kariyer
Marklardan 19 Mayıs mesajları

Markaların 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel mesajlarını sizler için derledik.

Bunlar İlginizi Çekebilir