The Hammers Awards'23 Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü jüri başkanı Pelin Erkıralp

The Hammers Awards 2023'te Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü'nün jüri başkanı Sabancı Holding Kurumsal Marka Yönetimi ve İletişim Bölüm Başkanı Pelin Erkıralp oldu.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2023'ün başvuruları devam ederken jüri kadrosu da belli olmaya başlıyor. Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü'nün jüri başkanı ise kesinleşti.

Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards'te Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü jüri başkanlığı yapacak olan isim, Sabancı Holding Kurumsal Marka Yönetimi ve İletişim Bölüm Başkanı Pelin Erkıralp oldu. Gelin Erkıralp'ı yakından tanıyalım...

Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü jüri başkanı Sabancı Holding Kurumsal Marka Yönetimi ve İletişim Bölüm Başkanı Pelin Erkıralp 
1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi, Ekonomi bölümünden mezun olan Pelin Erkıralp, çalışma hayatına aynı yıl Unilever’de Ürün Müdürü olarak başladı. 2002-2006 yılları arasında Unilever, Afrika, Orta Doğu ve Türkiye Bölgesi’nde, Saç Bakım Kategorisini yönetti.

2006 yılında Citibank’a Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak geçen Erkıralp, bu görevinde bireysel ve ticari bankacılık pazarlama faaliyetlerini yönetti. 2009 yılında Philip Morris Sabancı bünyesine katılıp Türkiye’de yürüttüğü çeşitli liderlik görevlerinin ardından, 2012-2013 yıllarında Philip Morris International merkez ofisi Lozan, İsviçre’de, Marlboro markasının global yönetimini üstlendi. Türkiye’ye dönüşü sonrasındaki 4,5 yıl Philip Morris Sabancı, Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü. 2017 yılında LC Waikiki’ye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak geçti ve şirketin yurtiçi ve yurtdışı gelişimini destekleyen dönüşüm projelerini yönetti. 2019-2020 yılları arasında Kızılay Yatırım Holding’de Pazarlama Grup Başkanı görevini üstlenen Erkıralp, holding bünyesindeki 8 şirketin pazarlama fonksiyonuna liderlik etti.

2020 yılında Sabancı Holding’e Kurumsal Marka Yönetimi ve İletişim Bölüm Başkanı olarak katılan Erkıralp, Carrefoursa ve Temsa Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini de yürütüyor.

The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards'a buradan başvurabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir