The Hammers Awards 2023'ün kategorilerini incelediniz mi?

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards'ün kategori listesi güncellendi.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards 2023'ün etkinlik takvimini sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards heyecanı devam ederken erken başvuru dönemi de 3 Temmuz itibarıyla başlayacak.

Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards 2023 ödül töreni, 24 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Erken başvuru dönemi ise 31 Ağustos itibarıyla sona erecek. The Hammers Awards gelişmeleri devam ederken bu yıl güncellenen kategori listesini inceleyelim;

Kategoriler
The Hammers 2023 ödül töreni; 4 ana kategori etrafında şekillenen 64 alt kategoriden oluşuyor. Şirketler; Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü, Teknoloji ve Veri Bölümü, Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü, Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere dört farklı bazda başvurularını gerçekleştirebilirler. 

The Hammers Awards kategorilerini ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz. 

The Hammers, Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendirecek. 

Kimler katılabilir?
Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak The Hammers Awards’a; pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya start-up’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. 

The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir