The Hammers Awards 2023'ün takvimi belli oldu

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2023'ün takvimi açıklandı.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2023'ün takvimi belli oldu.

Meetup Istanbul kapsamında 24 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan The Hammers Awards 2023'ün etkinlik takvimi ise şöyle:

3 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan erken başvurular sonrasında 31 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında normal başvurular gerçekleşecek. 21 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ön değerlendirme sonrasında ise 4 - 5 Ekim tarihlerinde jüri üyelerimiz başvuruları değerlendirecek. 24 Ekim 2023 tarihinde ise Wyndham Grand İstanbul Levent'te The Hammers Awards kazananları ödüllendirilecek.

The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya start-up’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir.

The Hammers hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir