The Hammers Awards 2021'in jüri başkanı belli oldu

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi olan ve bu yıl yüz yüze gerçekleştireceğimiz The Hammers Awards'un netleşen jüri üyelerini sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards'te bu yıl jüri başkanlığı görevini üstlenecek isim de belli oldu.

3 ana kategori etrafında şekillenen ve 41 alt kategoriden oluşan The Hammers Awards'un bu yılki jüri başkanlığını Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin üstlenecek.

Meltem Bakiler Şahin

Şubat 2021 itibarıyla, Vodafone Türkiye Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Meltem Bakiler Şahin, Vodafone Türkiye ailesine 2017 yılında Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katıldı. Bu görevi süresince, Vodafone’un şirketlerin dijital iş ortağı ve toplam çözüm sağlayıcısı olarak konumlanmasına ve bu doğrultuda kurumsal alanın dönüşmesine liderlik etti.

Vodafone’dan önce Millenicom şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Şahin, şirketin büyüme esaslı dönüşüm sürecine liderlik etti. Turkcell bünyesinde pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında farklı sorumluluklar üstlenen Şahin, Sony Ericsson ve Procter & Gamble şirketlerinde de çeşitli yerel ve global görevlerde bulundu.

Şahin, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini de sürdürmektedir.

Başvuruları 26 Temmuz‘da başlayan ve 30 Eylül‘e kadar devam edecek olan The Hammers Awards hakkındaki detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir