Soru Sormaktan Çekinmeyen Yeni Konseptimiz Filozof'un İlk Konuğu Lego'dan Tuna Canatar

Covid-19 salgını tüm dünyanın gündemine oturmuşken bizler de hayatımızı bunca etkileyen şeyi düşünmekten ve konuşmaktan geri duramıyoruz. Bir tarafta hayatın gerçekliği olan ve çözüm bulunması gerekilen bu olumsuz durum aynı zamanda hayatımızın tek gerçeği de olmuş durumda. Pazarlamasyon olarak bu durumu değiştirecek bir şeyler yapmak istedik ve uzun zamandır düşündüğümüz bir konsepti Covid-19'a uyarladık ve Filozof ile karşınızdayız.

Filozof; iş dünyasından profesyonelleri ağırladığımız ve onları daha yakından tanımak için kariyerlerinden bağımsız olarak özel hayatlarına ve gündelik yaşamlarına dair sorular sorduğumuz bir videolu röportaj serisi. 1 soru ile 3 cevap aldığımız video serimizin soruları 3 farklı bölümden oluşuyor. "Sizi Daha Yakından Tanıyalım" bölümünde programımıza konuğumuzun özel zevkleri ile giriş yapıyoruz. Sonrasında gelen "Tecrübeler Konuşsun" bölümünde ise konuğumuzun anılarına duygusal bir yolculuk yapıyor ve son olarak "Son Nokta" bölümümüzle röportajımıza noktayı koyuyoruz.

Programımızın ilk konuğu Lego Pazarlama Direktörü Tuna Canatar. Gelin Tuna Canatar'ın özel hayatına birlikte konuk olalım.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir