Solana, New York'ta fiziksel bir mağaza açıyor!

Kripto para zinciri Solana, New York'ta fiziksel bir mağaza açmasıyla gündeme geldi. Peki, bu mağaza müşterilerine neler sunacak?

Gün geçtikçe popülerliği ve kullanım alanı artan kripto para birimlerinin arkasındaki yaratıcı şirketler, Web3'le hayatımıza giren teknolojileri tanıtmaya ve insanları çağın yeni teknolojilerine hazırlamaya devam ediyorlar. Bu sefer ise piyasa hacmi bakımından kripto para birimleri arasında ilk 10’da yer alan Solana, bu doğrultuda gerçekleştirdiği girişimle karşımıza çıkan şirket oldu. Blok zinciri platformu Solana, New York'ta fiziksel bir mağaza açmasıyla gündeme geldi. New York'taki Hudson Yards’da açılan fiziksel mağazaya Solana Space ismi verildi. Açılan fiziksel mağaza için Solana Vakfı işbirliğiyle başlatıldı.

solana-retail-1

Hatırlarsanız yakın zaman önce, Solana'nın akıllı telefonu Saga'yı tanıttığını duyurmuştuk. Solana Saga'nın da yer alacağı fiziksel mağazada şirket, Solana’nın nasıl çalıştığı ve Web3 teknolojilerinin faydaları anlatacak. Solana, Twitter hesabı üzerinden konuyla ilgili şunları söyledi: “Mağazanın içinde Solana’nın nasıl çalıştığını, Web3’ün ne olduğunu öğreneceksiniz. Mağaza, Solana için bir kültür merkezi ve elçilik olarak tasarladı

NFT ve Phantom cüzdan eğitimlerinin de verileceği mağazada aynı zamanda sınırlı sayıda Blanksoles spor ayakkabıları ve Solana markalı ürünler sunulacak. Mağazanın resmi olarak açılacağı tarih belli olmasa da, yayınlanan resimlere baktığımızda bunun için uzun süre beklememiz gerekmeyeecek gibi görünüyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir