ŞOK ve BİM'den deprem bölgesine ücretsiz ürün desteği

Zincir marketler, afet bölgesindeki depremzedelere gıda ve temizlik ürünlerini ücretsiz dağıtacağını duyurdu.

Ülkeyi yasa boğan ve 10 ili etkileyen deprem felaketinin izleri devam ederken bölgedeki zincir marketlerden afetzedelere destek geldi.

BİM'den ücretsiz ürün desteği
Tırlarla deprem bölgesine acil ihtiyaç ürünleri gönderdiklerine ilişkin açıklama yapan BİM, bölgede bulunan 100’ün üzerindeki mağazasında ihtiyaç sahiplerine temel ihtiyaç ürünlerini ücretsiz olarak dağıtıldığını duyurdu.

BİM'den yapılan açıklamada, "BİM resmi kurumlarla işbirliği içinde 20 bin adedin üzerinde battaniye, tek kişilik ve çift kişilik yorganlar, çocuklar için binlerce yorgan, battaniye, atkı, bere, eldiven, sweatshirt, polar, kışlık oduncu gömlek, ayakkabı, yetişkinler için üst ve alt polarlar, kazaklar ve ısıtıcılardan oluşan 100 bine yakın ihtiyaç malzemesini TIR’larla bölgeye gönderdi. Ayrıca afet bölgesindeki depolarından AFAD aracılığıyla temel ihtiyaç maddeleri sevkiyatına da devam ediliyor" ifadeleri kullanıldı.

ŞOK Marketler de ücretsiz dağıtım yapıyor 
Şok Marketler de BİM'in ardından sosyal medyada yaptığı açıklamada, afet bölgelerinde çok sayıda mağazada gıda ve temizlik ürünlerini ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara ücretsiz dağıttığını duyurdu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir