Sobraz İletişim görsel kimliğini yeniledi

Pazarlama iletişimine odaklanan yeni nesil PR ajansı Sobraz, 10. yılını yenilenen görsel kimliği ile karşılıyor.

Sektöre 2013 yılında giriş yapan ve pazarlama iletişimi alanında yerli ve uluslararası pek çok markaya hizmet veren PR ajansı Sobraz İletişim, logosuyla birlikte görsel dünyasını da yeniledi. 

Sobraz İletişim Kurucusu ve Ajans Başkanı Soydan Canbaz 10. yılına giriş yapan ajansın değişen görsel dünyası hakkında şunları söyledi: “2013’ten bu yana pek çok değerli insan ve markayla yolumuz kesişti. Değerlerimizin uyuştuğu insanlar ve markalarla birlikte çalışma ayrıcalığına sahip olduğumuz için şanslı ve mutlu hissediyoruz. Hikâyelerimizi anlatarak markalarımızın işine ve kendi işimize değer katabildiğimiz için gururluyuz.  İlk 10 yılımızı geride bırakırken kendi hikâyemizin yüzünü, renklerini, şekillerini ve duygusunu yeniliyoruz. İyimser, enerjik ve mutlu hissetmeye giderek daha fazla ihtiyaç duyulan bir dünyada güneşin rengine ve daha sade bir görsel dünyaya yöneliyoruz. Değişmeyen tek şey dünyanın iyi hikâyeler sayesinde döndüğüne yönelik inancımız.” 

Sobraz halen; AXA Sigorta, Bepanthol Baby, Bepanthol Derma, Bepanthol Sensidaily, Cif, Domestos, Elidor, FOXCRIME, FX, Hasbro Türkiye, Knorr, Lipton, National Geographic, National Geographic WILD, OMO, Redoxon, Supradyn, Unilever Food Solutions, Yumoş, 24 Kitchen markalarına hizmet veriyor.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir