Sinem Serdar Meetup Istanbul sahnesinde!

Meetup Istanbul 2023'ün konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul 2023'ün temasını sizlerle paylaşmıştık.

“RE:” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Meetup Istanbul'un yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Meetup Istanbul 2023 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, Migros Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörü Sinem Serdar oldu.

Dilerseniz Meetup Istanbul sahnesinde yer alacak konuşmacımız Migros Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörü Sinem Serdar'ı daha yakından tanıyalım...

Koç Özel Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi ve Middlesex University’de lisans eğitimini tamamlayan Sinem Serdar, Galatasaray Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesini aldı. Migros’a 2022 yılında katılmadan önce, 2016 yılından itibaren Royal Dutch Shell’de, Global Marka ve Pazarlama İletişim Lideri pozisyonunda 80 ülkeden sorumlu olarak çalıştı. Görevi süresince, dünya çapındaki marka konumlandırması ve iletişim, müşteri yolculuğu tasarımı, yenilenebilir enerji ve entegre stratejik pazarlama projelerinde yer aldı.

Teknoloji, otomotiv, enerji gibi farklı sektörlerde 16 yılı aşkın yurtiçi ve yurtdışı tecrübesi bulunan Serdar, Migros Müşteri Deneyim Stratejileri ve Pazarlama İletişimi Direktörü olarak pazarlama iletişimi, veri analitiği, CRM ve kampanya geliştirme ekiplerine liderlik etmekte.

Meetup Istanbul ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir