Meetup Istanbul'un teması belli oldu!

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iş dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul'un bu yılki teması belli oldu.

Teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil buluşma serisi Marketing Meetup'un kabuğunu değiştirerek "Meetup Istanbul" adını aldığını sizlerle paylaşmıştık. 

Her yıl iş dünyasının farklı kollarından kitleleri bir araya getirme vizyonuyla hareket eden Meetup Istanbul, bu yıl “RE:” temasıyla sürdürülebilirliği temeline alarak inovatif ve dinamik karakteriyle zihinlere ışık tutacak.

23-24 Ekim 2023’te, “RE:” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul'da; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl Meetup Istanbul; "Re: Invent", "Re:Share" ve "Re: Focus" olmak üzere üç farklı sahnede konuklarını ağırlayacak.

Re: Invent
Meetup İstanbul’da; kültür, toplum, ekonomi ve teknoloji alanlarında sürdürülebilirliği yeniden icat eden marka ve trendleri, sektörel analizler, tüketici davranışlarını araştıran çıktılar Re: Invent sahnesinde ele alınacak.

Sektörün dinamiklerine kök salan markaların hikâyeleri, yeni teknolojilerin ışığında, sürdürülebilirliğin yeninden icat edilmesiyle sentezlenen içeriklere dönüşümü, sektöre yön veren ve iş dünyasında fark yaratan değerli isimlerin katılımıyla konuklarıyla buluşacak.

Re: Share
Sektöre yön verecek ve sektörün dinamiklerini yeniden şekillendirmeye aday olan ve gelecek vadeden gençleri hedefleyen tüm başlıklar bu sahnede…

Re: Share sahnesi bu yıl, sektöre adım atmaya hazırlanan ve gelecek vadeden gençleri, sektörün değerli isimleri ile bir araya getirecek. Keynote’ların, workshop’ların ve çeşitli etkinliklerin de bulunacağı sahne, 200 gence değer katacak.

Re: Focus
Pazarlamasyon Akademi ve iş ortaklarının bir araya gelerek niş alanlarda ilham alınacak fikirler ve projeler, sınırlı sayıda katılımcının entegre olabileceği workshop’lar ve networking ortamı Re: Focus sahnesinde sunulacak.

İklim krizi başta olmak üzere; savaş ortamının oluşturduğu varoluş kaygıları, eşitsizlik, ekonomik bunalımlar gibi gündemin küresel problemleri, sürdürülebilirlik çerçevesinde ele alınarak farkındalıkların geliştirileceği sahnede; Web 3.0, merkeziyetsiz yapılar, blockchain gibi yeni teknolojilerin sunduğu çözümler ışığında ele alınacak.

Bu yıl da hem Türkiye’den hem de dünyadan çok değerli profesyonelleri bir araya getirmeye hazırlanan Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir