Shiba Inu mobil oyununu kullanıma sundu

Shiba Inu (SHIB), uzun süredir yayınlanması beklenen mobil dijital kart oyunu Shiba Eternity'i yakın zaman önce kullanıma sundu.

Japonların meşhur av köpeği Shiba’dan ilham alarak oluşturulmuş bir şaka token'ı olan Shiba Inu (SHIB), uzun süredir yayınlanması beklenen mobil dijital kart oyunu Shiba Eternity'i yakın zaman önce kullanıma sundu. 

Shiba'nın, mobil oyunun tanıtımını daha önceden Twitter hesabından yaptığını sizlere duyurmuştuk. Yapılan paylaşımda, Shiba Eternity'nin yakın zaman içinde mobil oyun pazarlarında yer alacağı ancak tarihinin henüz belli olmadığı yer alıyordu. Geçtiğimiz gün ise Shiba, mobil oyun meraklılarının bekleyişine, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla son verdi. Şirket, mobil oyunu iOS ve Android işletim sistemlerinin uygulama mağazalarında kullanıma sunduğunu duyurdu. Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, konuyla ilgili açıklama yaparak oyuncular için detaylı bir rehber yayınlayacaklarını belirtti.   

Bir süredir test edilen ve şimdi ise oynanabilen Shiba Eternity, bugüne kadarki en karmaşık koleksiyona sahip kart oyunlarından olacak. Oyunda, 10 bin Shiboshi kahramanı, 500 koleksiyon kartı, 21 özel güç, 11 pasif güç ve 87 farklı kart özelliği bulunacak. Toplam 2 farklı mod bulunan oyunda, kullanıcılar ister standart bir mobil oyun deneyimi yaşayabilecekler ister NFT’leri ve “Oyna-Kazan” özelliklerini içeren modda zaman geçirebilecekler. 

Shiba Eternity'den elde edilecek gelirin yüzde 45’i, Shiba Inu ekosistemini desteklemeye yönelik yatırımlara ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağışlanırken yüzde 5’lik bir kısım, SHIB token’ları yakmak için kullanılacak. Gelirin geri kalan yüzde 50'si ise oyunun geliştirilmesi ve pazardaki yerinin güçlendirilmesi için kullanılacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir