Shiba Inu'nun paylaştığı videodaki gizemli silüet ortaya çıktı!

Twitter'da paylaşılan gizemli videonun ardından Shiba Inu, bir süredir üzerinde çalıştığı kart oyununu duyurdu.

Ünlü meme token Shiba Inu (SHIB), yakın zaman önce resmi Twitter hesabından gizemli bir video paylaşımı yapmıştı. Paylaşılan videoda yer alan ve ne olduğu anlaşılmayan silüet, SHIB hayranlarını ve yatırımcılarını oldukça heyecanlandırmıştı. Paylaşılan videonun ardından birçok tahmin gelse de bütün iddialar bugün sabah saatlerine kadar belirsizliğini korumaya devam etti. 

Karşınızda “Shiba Eternity”

Twitter'da paylaşılan gizemli videonun ardından duyulan heyecan nihayet sona erdi. Bugün sabah erken saatlerde Shiba Inu, bir süredir üzerinde çalıştığı oyunun ismini ve detayları duyurdu. Bir CCG (Kart Koleksiyonu Oyunu) niteliği taşıyan oyunun isminin “Shiba Eternity” olduğu belirtildi. PlaySide Studios işbirliği ile hayata geçirilen kart oyunu hem Apple App Store’da hem de Google Play Store’da satışa sunulacak. Henüz detaylara pek fazla yer vermeyen Shiba'nın ilerleyen günlerde oyun içi görseller, oynanış videoları veya bir tanıtım videosu yayınlayacağını söyleyebiliriz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir