Elektronik güvenlik entegratörü Sensormatic’in finans bölümünde önemli bir atama gerçekleşti. Uzun yıllar boyunca finans, telekom ve teknoloji alanında faaliyet gösteren önemli şirketlerde yönetici pozisyonunda çalışan Kaan Sümer, Mayıs 2021’de Sensormatic’in Mali İşler organizasyonunun lideri olarak CFO’luk görevine getirildi.

Sensormatic’in finans yönetimi, alanının en deneyimli isimlerinden Kaan Sümer’e emanet edildi. 17 Mayıs 2021’de CFO olarak atanan Kaan Sümer, 21 yıl boyunca Deloitte, PWC ve Türk Telekom grup şirketlerinde görev alarak edindiği sektörel tecrübesini Sensormatic çatısı altında sürdürecek. Sensormatic’in her geçen gün büyüyen ekosistemini daha da geliştirmek için çalışacak olan Kaan Sümer, kurumun verimliliği daha da artıracak pek çok projeye liderlik edecek.  

Verimliliği artıracak sistemler, süreçlere odaklanacak

Kaan Sümer, finans organizasyonu yeteneğinin artırılmasının yanında, verimliliğin artması için de çalışacaklarını söyledi. Sümer, “Global bir şirket olarak ERP sistem ve uygulamaları bizim için büyük önem taşıyor. Bu alanda yapılacak olan geliştirmelerde karar verici pozisyonlardan birinde yer alarak global sürece katkı sağlayacağım. Bununla birlikte iş performans yönetimi ve finans süreçlerinde de geliştirmeler yapmayı hedefliyoruz. Böylece kurumsal verimliliğimizi daha da artıracağız.” dedi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir