Sağlık turizmi pazaryeri New Me, yönetici kadrosunu güçlendiriyor

New Me, aldığı yatırımın rüzgarıyla yönetici kadrosunu güçlendiriyor. Sahibinden.com eski kurucu ortağı Kamil Özörnek, yönetici ortak olarak New Me’nin ekibine katılıyor.

Sağlık turizminde dünyanın merkezi haline gelen ülkemizde, sağlık ve estetik sektörleri canlılığını koruyor. Son olarak Türkiye’nin bu sektördeki potansiyelini dijital ortamda büyüten sağlık turizmi pazaryeri New Me, kariyerinde Sahibinden, Medyanet, Yenibiriş, Hürriyet Emlak gibi önemli platformlarda üst düzey yöneticilik tecrübesi olan  Kamil Özörnek’i yönetici ortak olarak ekibine dahil etti. New Me, böylece platformlarını sürekli olarak iyileştirerek kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. 

“Sektörün gelişmesine öncülük edeceğiz”
Çeşitli sektörlerde 20 yılı aşkın pazarlama deneyimine sahip olduğunu belirten New Me Yönetici Ortağı Kamil Özörnek, “Gerek kendi girişimlerim, gerekse farklı şirketlerde üstlendiğim sorumluluklar, bugün birçok alanda donanımlı bir iş insanına dönüşmemi sağladı. Kariyerimi üstüne inşa ettiğim online pazaryerlerinden medya ajanslarına ve B2B SaaS işletmelerine kadar, bir dönem parçası olduğum her ölçekten şirkete katkıda bulunurken, onlarla birlikte tecrübelerimi zenginleştirdim. Meslek hayatımın bu safhasında, booking mantığını sağlık turizmine taşıyarak klinik ve hastaneleri dünyanın dört bir yanından sağlık turistiyle buluşturan New Me ile yolumun kesişmesine seviniyorum. Birlikte büyüyerek, sektörün gelişmesine öncülük edeceğimize inanıyorum” dedi. 

“Birlikte yeni başarılara imza atacağız”
New Me Kurucusu ve CEO’su Ahmet Fırat ise konuya dair düşüncelerini şu sözlerle aktardı: “Sağlık turizmindeki pazar payımızı büyütmek, estetik işlemi yaptıracak bireylerin otel, transfer, refakatçi, sigorta gibi farklı alanlarda doğru bilgiye ulaşmaları ve doktorlarla birebir görüşmelerini sağlamak için hayata geçirdiğimiz platformumuzla kısa sürede hızlı bir gelişme kaydettik. 5 yıllık pazar deneyimimizden hareketle kurduğumuz platformumuz için geçtiğimiz günlerde aldığımız yatırımın rüzgarıyla şimdi de kadromuzu büyütüyoruz. Pazarlama ve dijitalleşme alanındaki donanımıyla sayısız başarıya imza atmış olan Kamil Özörnek’i yönetici ortağımız olarak ekibimize katmaktan mutluluk duyuyoruz”

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir