RYD'den yeni buluşma serisi: "Briefi Meze Yapanlar"

Reklam Yaratıcıları Derneği, reklam sektörünün ve geleceğinin masaya yatırılacağı etkinlik serisi “Briefi Meze Yapanlar” ile sektörde yeni bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Reklam Yaratıcıları Derneği (RYD), reklam sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya gelerek reklamcılığa dair görüş alışverişlerinden reklam sektörünün geleceğine kadar birçok konuda sohbet etmek amacıyla yeni bir buluşma serisine imza atıyor.

RYD yönetim kurulu ve RYD üyelerinin yanı sıra çeşitli konukların da katılacağı akşam buluşmalarında reklam sektörüne dair tüm detaylar, sohbet eşliğinde masaya yatırılacak.

Her ay farklı bir mekanda gerçekleşecek olan Briefi Meze Yapanlar serisi, sektördeki çeşitli yapım şirketleri tarafından da destekleniyor.  Kalamış Develi Balık'ta gerçekleşeceği serinin ilk buluşma tarihi ise 4 Ekim 2023. Buluşmanın destekçisi Zodaic Film olacak.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam Yaratıcıları Derneği (@rydturkey)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir