Puga Ajans'tan sektöre merhaba

Markalara dijital pazarlama hizmetleri sunmak için yola çıkan Puga Ajans; moda, kozmetik, gaming ve hizmet sektöründen markalarıyla sahnedeki yerini aldı.

Markalara dijital PR hizmetleri sunan Puga Ajans’ın başlıca faaliyet alanları arasında dijital reklam ve tasarım hizmetleri, sosyal medya yönetimi ve pazarlaması, web yönetimi, arama motoru pazarlaması, SEO ve içerik pazarlaması yer alıyor.

Ajans Kurucu Ortağı Ekin Servi, kendilerini dijital dünyanın sunduğu fırsatları, markaları için maksimum fayda sağlayacak şekilde projelendirerek uygulayan, 360 derece dijital pazarlama ajansı olarak konumlandırdıklarını söylüyor. 

Kolektif bir mutluluğun peşindeyiz
Daha önce Türk Telekom, Huawei, Riot Games, Intercity İstanbul Park, AnadoluJet, Beşiktaş JK gibi pek çok yerli ve ulusal markaya hizmet veren Ekin Servi, yeni ajanslarıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Puga olarak iyi bir fikrin başaracağına inanıyor; bu fikirlerin çıkması için de tüm ekip olarak zihin setlerimizi olabildiğince diri tutmaya gayret ediyoruz. “İnsan kendini yalnızca insanda tanır” sözünü unutmadan, teknolojinin nimetlerinden en çok da pazarlama iletişimi alanında yararlanılması gerektiğine inanıyoruz. İş ortaklarımıza ve bulunduğumuz ekosisteme değer katarak sektör standartlarını ileriye taşımanın, başarıyla birlikte gelen kolektif bir mutluluğun peşindeyiz."

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir