Pizza Hut'ten Dünyanın İlk Dj Pizza Kutuları

Geçtiğimiz aylarda ünlü fast food zinciri McDonald’s McTrax ismini verdiği müzik yapabilmenize olanak sağlayan servis altlıkları çıkarmıştı hatırlar mısınız? Şimdi onun çok daha güzel bir şey düşünün. Evet, ünlü pizza zinciri Pizza Hut dünyanın ilk müzik yapılabilen DJ pizza kutularını sunarak fast-food sektöründe yaratıcılık rekabetini kızdırmaya başladı.

Artık ev partilerinin müzik için pahalı ekipmanlara ihtiyacı yok, zira sadece pizza söylenerek bile parti renklendirilebiliyor. Pizza Hut için özel DJ kutuları baskı elektroniklerinde uzman olan Novalia tarafından tasarlanmış. Fast food endüstrisinde kalıpların dışına çıkarak müşterilerin dikkatlerini çekmek için markalar birbirleriyle yarış halinde. Özellikle pizza konusunda Dominos’un tweet ile pizza, emoji ile pizza, tek bir butonla favori pizza gibi birçok yeniliğinin olduğu pizza evreninde en büyük rakibi Pizza Hut’un bir şeyler yapmadan durmasını bekleyemezdik. Zaten Pizza Hut tarafından beklenen hamle geldi. 93902141557b59c903ef739.39983340 Pizzaya yüklenen anlamı bir üst seviyeye çıkarak ”Dünyanın ilk DJ pizza kutusu”  kutu içinde yer alan iki standart pil, dokunmaya duyarlı 2 amfisiz pikap, mixer ve diğer kontrol düğmelerine sahip.  Ayrıca pizza kutusu Bluetooth ile bilgisayar ya da akıllı telefona bağlanabiliyor, Serato DJ gibi ünlü DJ yazılımları ile uyumlu çalışabiliyor. Aşağıda kutunun tanıtımı için yapılan testin videosunu izleyerek kutunun ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=7H7RkIzNCJs Pizza Hut DJ kutuları şimdilik sadece Birleşik Krallık’ta 350 Pizza Hut restoranında sınırlı sayıda olarak parti severlerin hizmetinde olacak.
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir