Pepsi'den yeni ürün: "Nitro Pepsi"

Pepsi, nitrojen katkılı yeni ürünüyle sodada yeni bir dönüşüm başlattı.

Geçtiğimiz günlerde Coca-Cola, uzaydan esinlenen yeni ürünü “Coca-Cola Intergalactic”i piyasaya sürdüğünü duyurmuştu. İçecek sektöründe yeni ürün denemeleri devam ederken bir adım da Pepsi'den geldi.

Pepsi yeni ürünüyle normal gazlı içeceklerden daha kremalı ve daha yumuşak bir yudum vadeden, türünün ilk örneği nitrojen katkılı bir içecek çıkardı. "Nitro Pepsi" adlı yeni ürün, 28 Mart tarihinden itibaren şimdilik ABD'de satışa sunulacak.

Pepsi, yeni ürününde çok fazla köpük bulunması sebebiyle içeceğin tüketilirken buzsuz ve pipetsiz tüketilmesini öneriyor. Vanilya aromalı seçeneğiyle alternatifleri genişleten Pepsi, bu içeceğin diğer içeceklerden farklı olduğunu ve gazlı içecek tercih etmeyen tüketiciler tarafından da tercih edileceğini iddia ediyor. 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pepsi (@pepsi)'in paylaştığı bir gönderi

Pepsi Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Todd Kaplan, "Soda, geçtiğimiz yüzyılda pek çok tüketici için tercih edilen bir içecek olsa da, bazı insanlar hala ağır karbonatlamayı buz gibi bir kola içmenin önünde bir engel olarak görüyor" dedi. Bu açıklamayla birlikte Pepsi'nin yeni ürünü tüketicilerde merak uyandırdı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir