Coca-Cola yeni ürünü "Intergalactic"i tanıttı

Coca-Cola, yeni inovasyon platformu "Coca-Cola Creations" ve uzaydan esinlenen yeni ürünü “Coca-Cola Intergalactic”i tanıttı.

Coca-Cola, yeni inovasyon platformu Coca-Cola Creations'ı ve tüm dünyada sınırlı sayıda üretilen uzay temalı yeni ürünü Coca-Cola Intergalactic’i gerçekleştirdiği global lansmanla duyurdu.

“Gerçek Mucize” marka platformu altında geliştirilen Coca-Cola Creations, işbirliği, yaratıcılık ve kültürel bağların yeni ifade biçimlerine olanak sağlarken, hem sanal hem de gerçek dünyada art arda yeni ürünler ve deneyimler sunacak.

Coca-Cola Creations kapsamında piyasaya sunulan ilk ürün Coca-Cola Intergalactic, uzaydan ilhamla hayat buldu. Evrenin bir yerinde, sonsuz olasılığın bulunduğu bir dünyada, bambaşka bir Coca-Cola’nın, birbirimizle ilişki kurmanın yeni bir yolunun var olabileceği vizyonuyla yaratıldı.

The Coca-Cola Company Global Strateji Kıdemli Direktörü Oana Vlad, Coca-Cola Intergalactic ile ilgili olarak “35 yıl önce Coca-Cola, uzaya giden ilk içeceklerden biri olmak için NASA iş birliği yapmıştı. Aynı uzay tutkumuz bugün hala devam ediyor. Coca-Cola Intergalactic ile uzay araştırmalarıyla yeni dünyaları keşfetme ve nesillere ilham verme gücünü kutlamak istedik. Bu konsepti bir yudumla hayata geçirmek için yola çıktık ve uzaya ilişkin sevdiğimiz herşeyin gizemini ve özünü yakaladık.” açıklamasında bulundu.

Çok boyutlu ve ışıklarla dolu yıldız bulutunu barındıran, bir ambalaj tasarımına sahip olan Coca-Cola Intergalactic, dünya çapında ünlü Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Ava Max işbirliği ile duyuruluyor. Kampanya çerçevesinde, web sitesinde ve Coca-Cola Intergalactic kutu veya şişesi taratılarak erişilebilen artırılmış gerçeklik ile izlenebilecek konser heyecan dolu bir deneyim sunuyor.  

Coca-Cola Intergalactic lansmanı kapsamında ayrıca, dünyaca ünlü sokak giyim markası Staple gibi önde gelen tasarım markalarıyla işbirlikleri de gerçekleştiriliyor. Türkiye’ de ise Fineapple markası ile 13 parçalık bir kapsül koleksiyon hazırlanıyor.  

Tüm dünyada sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola Intergalactic, Türkiye’de 25 Şubat itibariyle tüketicilerle buluşacak.    

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir