Türkiye’de ödeme teknolojilerini dönüştüren Papara; Para Transferi, Papara Black Card, Para İsteme/Gönderme ve Cashback Programı özelliklerini tanıtmak üzere dört filmden oluşan yeni bir reklam kampanyası başlattı. Filmler, “Banka değil, Papara!” söylemiyle geleneksel bankacılık deneyimini kullanıcıların gözünden anlatarak Papara’nın bunları nasıl ortadan kaldırdığını vurguluyor.

Bir önceki reklam kampanyasında “Finansal özgürlükle tanış!” sloganına yer veren Papara, bu kez Para Transferi, Papara Black Card, Para İsteme/Gönderme ve Cashback gibi hizmetlerine odaklanıyor. Reklam filmlerinin ilk kısmında alışılagelmiş bankacılık dünyasının yorucu ve kaotik ortamı tasvir edilirken, ikinci kısmında Papara’nın  renkli ve kullanıcı dostu dünyası yer alıyor.  

Serinin ilk filminde Papara’da telefon rehberinde yer alan isimlere veya IBAN’a 7/24, ücretsiz ve hızlı para gönderebilme özelliğine vurgu yapılıyor. Kaotik banka ortamından sıkılan insanların iç sesi ekrana yansıtılıyor. İkinci filmde ise Papara Black Card ile dünyanın her noktasında kolay ve hızlı alışveriş yapmanın ayrıcalığı yaşatılıyor. Üçüncü film, para transferinde yaşanan kaosun Papara ile kolayca mutluluğa dönüşünü anlatıyor. Dördüncü filmde de Papara Cashback programı sayesinde anlaşmalı markalardan yapılan alışverişlerde hiç beklemeden anında nakit kazanmanın keyfi aktarılıyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=Ao7-kugyKRY

https://www.youtube.com/watch?v=j7ZJlSfcdw4

https://www.youtube.com/watch?v=maBwt1odDIM

https://www.youtube.com/watch?v=izZq-2_RWsk

Künye

Reklamveren: Papara

Reklamveren Marka Ekibi: Fırat Koç, Gamze Sağ Çolak

Reklam Ajansı: YW

Ajans Yönetimi: Serhat Gürcü, Seden Gürcü

Kreatif Direktör: Yavuzhan Gel

Yaratıcı Ekip: Kasım Koç, Selman Vardar, Deniz Alagöz, Salih Uzun, Rıdvan Baydur, Özkan Yapal

Müşteri İlişkileri: Cansu Ece Erdem, İrem Torun

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil

Prodüksiyon: PToT

Yönetmen: Emre&Gözde

Meta'ya 3,2 milyar dolarlık dava açıldı

Açılan davada, Meta'nın bir kişinin tekelinde olduğu ve adil olmayan şartlarda dayatma yaptığı iddia ediliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir