ON İletişim'e Yeni Marka

Canlı müzik kanalı Akustikhane, yeni dönemde bir çatı müzik platformu markası olarak yoluna devam ederken, iletişim çalışmalarını da ON İletişim'le yürütmeye karar verdi.

Türkiye’de akustik canlı performans trendini başlatan ve sevdiren Akustikhane, 11 yıl önce bir televizyon programı olarak başlayan ve dijital dünyada devam eden hikayesini heyecan verici projelerle renklendirmeye hazırlanıyor.

Yeni dönemde Türkiye’nin en beğenilen ve en başarılı müzisyenlerinin canlı performanslarının yanı sıra müzikseverleri yeni keşiflere ve eğlencelere sürükleyecek projelerle sektöre hareketlilik katacak olan Akustikhane, iletişim çalışmalarına da ağırlık verecek.  

ON İletişim, sektördeki 20 yıllık deneyimiyle Akustikhane’nin marka değerine katkı sağlayacak. Akustikhane, ON İletişim’den kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, içerik ve proje yönetimi ile medya ilişkileri konularında hizmet alacak.

MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir