Heinz, katçapları gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilmeniz için telefon kılıfı üretti

Hailey Bieber'ın gloss taşımak için olan Rhode telefon kılıfları diğer markalara da ilham oluyor. Telefon kılıfı akımına katılan ilk markaysa Heinz oldu.

Yakın zamanda Hailey Bieber'ın kendi makyaj markası Rhode, glossların daha rahat taşınabilmesi için bir telefon kılıfı çıkartmıştı. Hailey Bieber'ın bu girişimiyse sosyal medyada oldukça ses getirmişti. Kimileri ürünü dahiyane bulurken kimileriyse Hailey Bieber'ın ismini kullanarak pazarladığı bir üründen ibadet gördü. Gelgelelim her iki taraf sayesinde ürün aylarca konuşulmayı başardı. 

Oldukça dikkat çeken bu telefon kılıflarıysa sadece sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmekle kalmadı. Heinz, glossların her daim yenilemek için yakında tutulması için üretilen bu fikri kendi markasıyla birleştirdi ve her daim ulaşılabilir ketçaplar için sınırlı sayıda telefon kılıfı üretti. Heinz, bu ürünü "tüm şımarık ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir telefon kılıfı" olarak adlandırıyor. 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pazarlamasyon (@pazarlamasyoncom)'in paylaştığı bir gönderi

Markalar akımlara ayak uydurarak konuşuluyor 

Sosyal medyada viral haline gelen içerikleri şirketler bu şekilde kendi markasıyla buluşturabiliyorlar. Bu üründe olduğu gibi popüler kültürden ilham alınan bazı ürünler güzel bir pazarlama stratejisi haline gelebiliyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir