Burger King'den 1 milyon dolarlık Whopper

Burger King, müşterilerinin Whopper sandviçlerini kişiselleştirerek 1 milyon dolar kazanmaları için Milyon Dolarlık Whopper Yarışması'nı başlattı.

Burger King, hayranlarını Whopper sandviçlerini kişiselleştirerek bir milyon dolar kazanma şansını yakalamaları için kendi yapay zekâ teknolojisini devreye sokuyor.

Fast-food zinciri, müşterilerine Whopper sos kombinasyonlarını tasarlama özgürlüğü verdiği Million Dollar Whopper Contest adında bir yarışma başlattı. Yarışmanın en çekici yanı ise kazananın 1 milyon dolar alacak olması ve kendi yaratıcılığının ürününü ülkedeki tüm Burger King restoranlarında görebilme fırsatına sahip olması...

Müşteriler, sanal Whopper'larında sekiz adede kadar malzeme toplayabilirler. Bu, Burger King'in mevcut Whopper'ında 200 binden fazla olası kombinasyon olduğu göz önüne alındığında oldukça büyük bir seçenek yelpazesi sunuyor. Siparişler, başlangıçta tipografik Whoppers olarak stilize ediliyor ancak müşteriler, istedikleri zaman tasarımlarını gerçekçi bir görselleştirmeye dönüştürebiliyor.

6 Şubat - 17 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışmaya Royal Perks üyeleri katılabiliyor. Finale kalan üç finalist, Miami Genel Merkezine davet edilerek burgerleri üzerinde ince ayar yaptıktan sonra lezzet testinden geçecekler.

Burger King Pazarlama Müdürü Pat O'Toole kampanyayla ilgili olarak, "Burger King tamamen kendi istediğin gibi davranmakla ilgilidir ve bu yarışma da bunun gerçek bir örneğidir. Konukların yüzde 50'sinden fazlası Whopper sandviçlerini kişiselleştiriyor ve artık bu özelleştirmelerin içerebileceği olanaklar sonsuzdur. Ve Whopper'ınız ülke çapındaki restoranlarda satışa çıksa da çıkmasa da, konuklara yapay zekâ teknolojisinin gücünü kullanarak yaratımlarını deneyimleme ve paylaşma fırsatı veriyoruz." yorumunda bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir