Nusret, ABD'de Yeni Bir Restoran Zinciri Kuruyor

Geçtiğimiz yıl bir Türk, kendine özgü hareketler yaptığı videoların yer aldığı sosyal medya paylaşımlarıyla neredeyse tüm internet aleminde adını duyurmayı başardı ve sosyal medyanın en dikkat isimlerinden biri oldu. Tahmin edebileceğiniz üzere lüks et restoranı Nusr-Et'in sahibi olan Nusret Gökçe'den bahsediyorum. Sosyal medyadaki hızlı yükselişinin ardından tüm dünyada dikkatleri çekmeyi başaran ve bu sayede Google'ın Pixel 2 isimli telefonunun reklamında bile rol alan Nusret Gökçe, New York Post gazetesinin yeni projesiyle ilgili yaptığı bir haberle yeniden gündeme geldi.

New York Post'un haberine göre Nusret, Amerika Birleşik Devletleri'nde yeni bir hambuger restoranı zinciri kuracak. Restoranın ismi de Nusret'in geçtiğimiz yıl tüm sosyal medyayı kasıp kavuran kendine özgü tuz serpme hareketinin ismiyle aynı, yani "Salt Bae" olacak. Nusret Gökçe, New York Post'a yaptığı açıklamada, "Los Angeles'taki ilk Salt Bae'miz için zaten bir kira sözleşmesi imzaladık. Sırada Soho var." dedi.

Habere göre Los Angeles'ta açılacak olan restoran, yaklaşık olarak 370 metrekare bir alana sahip olacak ve mekanın alkollü içki satış izni de bulunacak. Nusret'in projelerini destekleyen Doğuş Restaurant Entertainment and Management isimli holdingde başkan yardımcısı olarak görev yapan Yavuz Pehlivanlar, Los Angeles'taki mekanın sonbaharda açılmasının kararlaştırıldığını belirtirken bir sonraki hedefin New York'un Manhattan ve Brooklyn bölgelerindeki birden fazla lokasyonda restoran açmak olduğunu ifade etti.

Bunların yanı sıra Nusr-Et restoranlarındaki fiyatların cep yaktığı bilinirken bu yeni restoran zincirinin ortalama fiyatlarıyla herkesin bütçesine uygun olacağı ifade ediliyor. Bununla birlikte Salt Bae'nin diğer fast food restoran zincirleri gibi self servis olmayacağı ve müşterilerin masasına servis yapacağı belirtiliyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir