Marketing Meetup kabuğunu değiştirdi: "Meetup Istanbul"

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iş dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, "Meetup Istanbul" adıyla yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

Teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil buluşma serisi Marketing Meetup, kabuğunu değiştirerek "Meetup Istanbul" adıyla konu ve konuklarıyla iş dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralamaya devam ediyor.

Sürdürülebilirliği temeline alarak inovatif ve dinamik karakteriyle zihinlere ışık tutan Meetup Istanbul, her yıl iş dünyasının farklı kollarından kitleleri bir araya getirme vizyonuyla hareket ediyor.

Hedef kitlesinde; başta C- level olarak belirtilen CEO, CMO, CFO, CTO, CHRO, CSO, COO olmak üzere üst ve orta düzey yöneticileri, şirket çalışanlarını, akademisyenleri, danışmanları ve iş dünyasında adından söz ettiren değerli isimleri barındıran Meetup İstanbul, her yıl Ekim ayında konuklarıyla buluşuyor.

Meetup İstanbul'da bu yıl seni neler bekliyor?
23-24 Ekim 2023’te, “RE:” temasıyla gerçekleşecek Meetup Istanbul'da; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

2015 yılından beri iş dünyasının ilham yolculuğu Meetup Istanbul, bu yıl da hem Türkiye’den hem de dünyadan çok değerli profesyonelleri bir araya getirecek.

Meetup Istanbul hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir