McDonald’s, 24 Ekim’i Çalışan Takdir Günü İlan Etti

Tarih 24 Ekim 1986McDonald’s Türkiye, İstanbul Taksim Meydanı’nda ilk restoranını açtı. Bu, aynı zamanda Türkiye’nin de içinde bulunduğu Ortadoğu ve Afrika bölgesinde açılan ilk restorandı. McDonald’s bu anlamlı güne yeni bir anlam daha kattı ve 24 Ekim’i Ortadoğu/Afrika bölgesi için "Çalışan Takdir Günü" olarak ilan ederek sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi.

https://pazarlamasyon.com/mcdonalds-ogretmenler-icin-ortak-alanlarini-siniflara-donusturdu/

İnsan odaklı yönetim anlayışı kapsamında bugüne kadar pek çok uygulamayı hayata geçiren McDonald’s, "Çalışan Takdir Günü" ile ekip arkadaşlarının her zaman yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. McDonald’s’ın özveri ve gayretle işini yapan çalışanlarına teşekkürün bir göstergesi olan ve sektörde ilk olma özelliği taşıyan kutlama için hazırlıklar günler öncesinden başladı.

İnsan Kaynakları tarafından yürütülen hazırlıklara eğitim, operasyon, satınalma ve pazarlama departmanları da destek verdi. "Çalışan Takdir Günü"nde restoran müdürleri, ekip arkadaşlarına ilk olarak hediyelerini takdim etti. Çalışanların ismine özel teşekkür mektubunun yer aldığı hediye paketinde “Seninle çalışmak gibisi yok.” yazılı bir kupa ve Çalışan Takdir Günü rozeti verildi.

https://pazarlamasyon.com/mcdonaldsin-yaratici-acik-hava-reklami-isirilmis-reklam-panolari/

Restoranlara asılan posterler ve dijital ekranlardaki mesajların yanı sıra gün boyu “İşini tutku ile yapan tüm çalışanlarımızın McDonald’s çalışan takdir gününü sizlerin de alkışları ile hep beraber kutluyoruz.” anonsu yapıldı. Böylece McDonald’s ziyaretçileri kutlamalara ortak oldu, alkışlarla destek verdi.

McDonald’s çalışanları da kendileri için hazırlanan bu özel günde yaşadıkları mutluluğu sosyal medyada paylaşarak McDonalds’a teşekkür etti.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir