McCann İstanbul’a 3 yeni marka

McCann İstanbul, hizmet verdiği markalar arasına yenilerini ekledi.

McCann İstanbul, kripto para borsalarından Bitlo, son zamanlarda aldığı yatırımlar ve geliştirdiği Metaverse odaklı oyun teknolojileriyle adından sıkça söz ettiren Abrakadabra Games ve Türkiye pazarına yeni giren Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük online hizmet sağlayıcısı Mr Usta’yla el sıkıştı. 

Her üç markanın da dijital ve geleneksel tüm yaratıcı süreçlerinden sorumlu olan McCann İstanbul, aynı zamanda Abrakdabra Games’in global iletişim çalışmalarını da yürütecek.

McCann İstanbul CEO’su Melda Barkın, yeni işbirlikleri için “Dünyanın ve Türkiye’nin en köklü ajanslarından biri olarak deneyim ve yaratıcılığımızdan güç alıyor ve bu gücü sektörlerinde heyecanla takip edilen markalarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bundan böyle kreatif yolculuklarına eşlik edeceğimiz üç markayla da ses getirecek işlere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir