Mastercard Türkiye yeni reklam ajansını seçti

Mastercard Türkiye’nin yeni reklam ajansı belli oldu.

McCann İstanbul, Mastercard Türkiye’nin yeni reklam ajansı oldu. 

McCann ve Mastercard, markanın ikonik "Priceless" marka platformunu tanıttığı 1997 yılından beri küresel bir işbirliği içerisindeler. Bu ortaklık Türkiye'de de UEFA Şampiyonlar Ligi Sponsorluğu ile başlayıp markanın yerel iletişim gereksinimlerine odaklanarak devam edecek.

Doğu Avrupa Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasemin Develioğlu, bu işbirliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Mastercard İstanbul, markanın küresel hedefleriyle tutarlılığı korurken kategori içindeki yaratıcı çıtayı yerel olarak yükseltmeyi hedefliyor. Bu iki hedef arasında köprü kurmak için “Priceless” konseptinin ilk gününden bu yana globalde bizimle beraber olan McCann ile Türkiye’de de çalışmaya başlayacağımız için mutluyuz.”

McCann İstanbul CEO'su Elifsu Tufan ise: “Bu iş birliği için çok heyecanlıyız. Mastercard ile ortaklığımızın güçlenerek devam etmesini ve bu yeni dönemde ‘paha biçilemez’ deneyimler yaratmayı dört gözle bekliyoruz."

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir