Marketing Meetup ve SabancıDx'den işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte oturum panel sponsorluğu yapacak olan marka "SabancıDx" oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe eşlik eden sponsorlarımızla birlikte, konuklara ilham vermeye hazırlanan Marketing Meetup 2022'nin oturum panel sponsorlarından biri "SabancıDx" oldu. Dilerseniz SabancıDx Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Kaya'nın anlatımıyla SabancıDx'i yakından tanıyalım.

Türkiye’nin öncü Teknoloji ve Analitik Şirketi SabancıDx olarak, müşterilerinin güçlü rekabet ortamında ihtiyaç duyduğu teknolojik, dijital ve analitik alanlarda sahip olduğumuz uzman kadromuzla yenilikçi çözümler sunuyoruz. Siber Güvenlik, İleri Veri Analitiği, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zekâ gibi yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiğimiz danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle de şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarında tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstleniyor. Dijital ve analitik çözüm ortakları olarak, şirketlerin dijitalleşme yolculuklarında belirsizlikleri netleştirmek, iş süreçlerindeki değer üreten noktaları bulmak ve onları rekabette öne geçirmek için çalışıyoruz.

Sabancı Holding’e bağlı olarak kurulan Dx Technology Services and Investment BV (DxBV) çatısı altında kardeş şirketlerimiz SEM A.Ş ve Radiflow ile güç birliği sağlayarak, yetkinliklerimizi hem geniş bir yelpazeye hem de geniş bir coğrafyaya yaymayı hedefliyoruz.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir