Koç Holding yeni reklam ajansını seçti

Koç Holding'in yeni reklam ajansı belli oldu.

Koç Holding, konkur süreci sonucunda yeni kreatif ajansını belirledi. Uzun yıllar sonra değişikliğe giden Koç Holding, kurumsal markasının iletişim yolculuğunda ve özellikle Cumhuriyet'in 100. yılı vesilesiyle yapılacak olan iletişim faaliyetlerinde birlikte yürüyeceği kreatif ajans olarak, Tribal Worldwide Istanbul’u seçti.

Tribal Worldwide Istanbul, Koç Holding'in marka varlık nedeni odağında hayata geçirdiği toplumsal projelerin iletişim ve reklam faaliyetlerini yürütecek. 

Koç Holding Kurumsal Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, konkur sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Ülkemizin en itibarlı markası olan Koç kurumsal markamızın itibarını korumak ve kamuoyu nezdindeki saygınlığını artıran projelerimize devam etmek en önemli önceliğimiz. Bu yolda bize 11 sene boyunca çok kıymetli projelerimizde hizmet sağlayan ajansımız Publicis Türkiye’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyor; yeni ajansımız Tribal ile başta Cumhuriyetimizin 100. Yıl projeleri olmak üzere, bundan sonraki tüm faaliyetlerimizde toplumumuzun sahipleneceği ve gurur duyacağı başarılara ulaşmayı temenni ediyoruz. Samimi, amaç odaklı ve kapsayıcı marka yönetim anlayışımızdan ödün vermeden, değer temelli itibar yönetimi anlayışımızı yeni çözüm ortağımızla da uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir