Kobi E-ticaret Zirvesi 2021 Başlıyor

Türkiye'de her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen ve bu yıl online olarak gerçekleşecek olan Kobi E-ticaret Zirvesi 2021 başlıyor.

E-ticaretin dününü ve bugününü ele alarak, e-ticarete başlamak isteyen kobilere ve e-ihracatla sınırları kaldırmak isteyen işletmelere yol göstermek amacıyla “Öncesi & Sonrası” temasında gerçekleşecek olan zirve, dünyanın her yerinden katılım sağlayan insanları buluşturacak bir platform üzerinde gerçekleşecek ve workshoplar eşliğinde etkileşimli olarak sürecek.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Kobi E-ticaret Zirvesi, iyzico ve IdeaSoft’un liderliği ve Pazarlamasyon’un kürasyonunda, pandemi koşulları sebebiyle online olarak gerçekleşecek. “Öncesi & Sonrası” temasıyla düzenlenen zirve, dijital sektörün önde gelen isimlerini ağırlarken, kobilere e-ticaret alanında bir ışık yakmayı hedefliyor.

Eş zamanlı olarak iki yayından oluşan zirvenin ana sahnesinde, KOBİ'ler için e-ticaretin bugünü ve geleceği konuşulurken paralel sahnelerde, “Yeni Başlayanlar için E-ticaret”, “E-ticaretin Ustaları” ve “E-ihracat ile Sınır Tanımayanlar” gibi konu başlıkları yer alacak.

15 Nisan'da gerçekleşecek olan ve workshop imkanı, networking alanları ve paralel oturumlarıyla çeşitli imkanlar sunan Kobi E-ticaret Zirvesi 2021 'de sizler de yerinizi almak isterseniz buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir