Klinik Psikolog Hilal Bebek Marketing Meetup sahnesinde!

Marketing Meetup 2022'nin ilk konuşmacısı belli oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup 2022'nin temasını sizlerle paylaşmıştık.

“Human X.0” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Marketing Meetup’ın yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Marketing Meetup 2022 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak ilk konuk, Klinik Psikolog Hilal Bebek oldu.

Dilerseniz Marketing Meetup sahnesinde yer alacak ilk konuşmacımız Hilal Bebek'i daha yakından tanıyalım...

Psikoloji Lisansını Uludağ Üniversitesi'nde tamamlayan Bebek, Okan Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamladı. Arel Üniversitesinde Klinik Psikoloji Doktora programına halen devam etmekte olup ortağı olduğu İkon Psikiyatri'de psikoterapist olarak görevini yürütmeye devam ediyor.

Son yıllarda çalışmalarını Metakognitif Terapi üzerinde yoğunlaştıran Bebek, öncelikle eğitim ve süpervizyonu ağırlıklı olarak Bilişsel Davranışçı Terapiler ekseninde aldı. 2016 yılında Metakognitif Terapi Derneği'ni kurdu ve halen bu alandaki çeviri çalışmalarını devam ettirmekte.

Okan Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde dersler veren Bebek'in, sınav kaygısı ile ilgili basılmış bir kitabı bulunuyor. Ayrıca yaklaşık bir sene boyunca Cumhuriyet Gazetesinde haftalık köşe yazıları yazan Bebek'in bir de sembolik şiirler kitabı bulunmakta. Son olarak Metakognitif Terapi kitabının çevirisini tamamlayan Bebek'in çalışması basım aşamasında.

Marketing Meetup ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir