Kiğılı Talks ‘Corporate Success Day’in Konuşmacılarını Tanıyalım

Fikirleriyle heyecan yaratanların buluştuğu Kiğılı Talks’un beşinci buluşmasının ‘Corporate Success Day’ teması ile gerçekleşeceğini sizlerle paylaşmıştık.

Kurumsal hayatın meydan okumalarına karşı yaratıcı çözümler üreterek iş dünyasına örnek olan liderleri 3 Mart'ta Kiğılı Talks sahnesinde ağırlıyor olacağız. Peki kim bu liderler? Gelin Kiğılı Talks ‘Corporate Success Day’ konuşmacılarını birlikte tanıyalım.

Ergün Güler (Yurt İçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür, Vestel Ticaret A.Ş.)

1974 Berlin doğumlu olan Ergün Güler, İzmir Özel Türk Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde işletme lisans eğitimi gördü ve Bilkent Üniversitesi’nde MBA derecesi aldı. 20 yıldır Vestel Şirketler Grubu’nda çeşitli görevlerde bulunan Ergün Güler, 2012 yılından bu yana Vestel Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Ergün Güler, İngilizce ve Almanca biliyor.

Tuna Canatar (Türkiye, Yunanistan, İsrail Pazarlama Direktörü, LEGO Grup)

2016 yılından itibaren LEGO Grup’ta çalışmakta ve şu anda Türkiye, İsrail, Yunanistan bölgesinin Pazarlama Direktörlüğü görevini sürdürmektedir. Daha öncesinde Pernod Ricard, Anadolu Efes, KFC Türkiye gibi şirketlerde Marka Müdürlüğü, Ticari Pazarlama Müdürlüğü ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerini sürdürmüştür. Profesyonel kariyerine ek olarak 2018 yılından beri İTÜ Çekirdek ve Yenibirlider organizasyonlarında Mentorluk, çeşitli konferanslarda konuşmacı ve Mef Üniversitesi’ nde  yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak yer almaktadır.

Siz de birbirinden değerli konuşmacılarımızı canlı olarak dinlemek istiyorsanız ‘Corporate Success Day’e kaydınızı hemen buradan gerçekleştirebilirsiniz.

*Etkinliğimiz ücretsiz olduğu için kontenjan sınırlı sayıdadır.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir